Zewnętrzna lampa ogrodowa w wersji Dualwhite marki MINALOX.
Wartością dodaną lampy Minalox jest napięcie zasilania 24 V, możliwość łatwej integracji z systemami Smart Home takimi jak Loxone, Grenton, Ampio oraz możliwość ściemniania.
Oprawa jest odporna na zachlapania i deszcz (IP65).
| Model: | MNLXBLAH945/20W/24V/1800/4500/IP65/BK |
| Moc: | 18W |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Temperatura barwowa: | 1800-4500K |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Kąt świecenia: | 150° |
| Kolor | Czarny |
| Korpus: | Aluminium |
| Wysokość: | 645 / 945 mm |
| Szczelność: | IP65 |
| Moc | 8,3 W | 8,1 W | 17,4 W |
| Strumień świetlny | 216 lm | 392 lm | 620 lm |
| Temperatura barwowa | 1902K | 4670K | 3084K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=93 | Ra=95 | Ra=94 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.