Zewnętrzna lampa ogrodowa, słupowa w wersji Dualwhite marki MINALOX.
Wartością dodaną oprawy MINALOX jest napięcie zasilania 24 V, możliwość łatwej integracji z systemami Smart Home oraz możliwość ściemniania.
Oprawa jest odporna na zachlapania i deszcz (IP65).
| Model: | LPLD108H600/25W/24V/1800/4500 |
| Strumień świetlny: | >2000lm |
| Moc: | 25W |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Temperatura barwowa: | 1800-4500K |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Wskaźnik oddawania barw CRI: | Ra>90 |
| Kolor | Czarny |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø108x 600/ 1000mm |
| Szczelność: | IP65 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.