Ściemnialna oprawa LED 24 V do sufitów kasetonowych ma moc 40 W i temperaturę barwową 4000 K. Oprawa wyposażona jest w diody LED SMD2835 o skuteczności świetlnej 90 lm/W i wartości CRI ≥90Ra. Produkt ma białą aluminiową ramę i wymiary 600×600 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni biurowych. Panel jest w pełni zmontowany i gotowy do instalacji.
| Model: | LF600S/40W/24/4000 |
| Napięcie zasilania: | 24 V DC |
| Moc: | 40W |
| Strumień świetlny: | 3600lm |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw: | >90Ra |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Wymiary: | 600mm X 600mm X 15mm |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Gwarancja: | 5 lat |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.