Taśmy pakowane są w opakowaniu po 5m. Istnieje możliwość zwrotu tylko całych opakowań. W przypadku taśm ciętych na wymiar, nie ma możliwości zwrotu.
Cena jest podana za 1 metr.
| Typ diody: | SCOF |
| Napięcie zasilania | 24V DC |
| Barwa strumienia świetlnego: | RGB / 2700K |
| Max moc: | 18 W |
| Napięcie zasilania: | 24VDC |
| Max strumień świetlny: | 796 lm |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Szerokość taśmy: | 12 mm |
| Długość w opakowaniu: | 5 m |
| Podzielność: | 50mm |
| Szczelność: | IP20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Moc: |
| Czerwony | 4 W/mb |
| Zielony | 4,1 W/mb |
| Niebieski | 3,9 W/mb |
| Biały | 5 W/mb |
