Wpuszczana lampa sufitowa LED MINALOX DOWNLIGHT D10064 o mocy 12 W , z płynną regulacją temperatury światła w zakresie od 1800 K do 4500 K oraz precyzyjnym ściemnianiem PWM zapewnia elastyczne, komfortowe i energooszczędne oświetlenie nowoczesnych wnętrz. Oprawa obsługuje ściemnianie PWM w zakresie 0–100% i jest w pełni kompatybilna z systemami LOXONE, GRENTON, Ampio, KNX i innymi inteligentnymi rozwiązaniami domowymi ze sterowaniem PWM.
Okrągły, minimalistyczny design z mikropryzmatycznym dyfuzorem (PMMA) w eleganckim, czarnym wykończeniu zapewnia równomierny rozkład światła bez olśnienia i irytujących cieni.
| Model: | MNLXRDLD10064UGR/12W/24V/110D/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø64*100mm |
| Otwór instalacyjny | Ø95mm |
| Szczelność: | IP54 |
| Kąt świecenia: | 110º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 5,45W | 5,7 W | 11,2 W |
| Strumień świetlny | 244 lm | 395 lm | 641 lm |
| Temperatura barwowa | 1786K | 4306K | 2865K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=94,5 | Ra=96,8 | Ra=92 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.