Wpuszczana lampa sufitowa LED MINALOX DOWNLIGHT D120 o mocy 14 W , z płynną regulacją temperatury światła w zakresie od 1800 K do 4500 K oraz precyzyjnym ściemnianiem PWM zapewnia elastyczne, komfortowe i energooszczędne oświetlenie nowoczesnych wnętrz. Oprawa obsługuje ściemnianie PWM w zakresie 0–100% i jest w pełni kompatybilna z systemami LOXONE, GRENTON, Ampio, KNX i innymi inteligentnymi rozwiązaniami domowymi ze sterowaniem PWM.
Okrągły, minimalistyczny design z mikropryzmatycznym dyfuzorem (PMMA) w eleganckim, czarnym wykończeniu zapewnia równomierny rozkład światła bez olśnienia i irytujących cieni. Dzięki odpowiedniej szczelności oraz odporności na temperatury, lampa nadaje się do montażu zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
| Model: | MNLXRDLD12068UGR/14W/24V/110D/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø120*68mm |
| Otwór instalacyjny | Ø115mm |
| Szczelność: | IP54 |
| Kąt świecenia: | 110º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 7,3W | 7,2 W | 13 W |
| Strumień świetlny | 365 lm | 541 lm | 803 lm |
| Temperatura barwowa | 1786K | 4299K | 2865K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=94,5 | Ra=96,8 | Ra=92 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.