Wpuszczana lampa sufitowa LED MINALOX DOWNLIGHT D16579 o mocy 30 W , z płynną regulacją temperatury światła w zakresie od 1800 K do 4500 K oraz precyzyjnym ściemnianiem PWM zapewnia elastyczne, komfortowe i energooszczędne oświetlenie nowoczesnych wnętrz. Oprawa obsługuje ściemnianie PWM w zakresie 0–100% i jest w pełni kompatybilna z systemami LOXONE, GRENTON, Ampio, KNX i innymi inteligentnymi rozwiązaniami domowymi ze sterowaniem PWM.
Okrągły, nowoczesny design z mikropryzmatycznym dyfuzorem (PMMA) w eleganckim, czarnym oraz białym wykończeniu zapewnia równomierny rozkład światła bez olśnienia i irytujących cieni.
| Model: | MNLXRDLD16579UGR/30W/24V/110D/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | 165 x 79 mm |
| Otwór instalacyjny | 150 mm |
| Szczelność: | IP54 |
| Kąt świecenia: | 110º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 14,8 W | 15,1 W | 30 W |
| Strumień świetlny | 814 lm | 1280 lm | 2090 lm |
| Temperatura barwowa | 1780K | 4353K | 2870K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=94 | Ra=97 | Ra=92 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.