Źródło światła firmy MINALOX, przystosowany do montażu podtynkowego. Lampa w wersji DUALWHITE.
Oprawa obsługuje ściemnianie PWM w zakresie 0–100% i jest w pełni kompatybilna z systemami LOXONE, GRENTON, Ampio, KNX i innymi inteligentnymi rozwiązaniami domowymi ze sterowaniem PWM. Dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości PWM (100 Hz – 20 kHz) zapewnia płynne ściemnianie bez migotania oraz stabilne i niezawodne ściemnianie w każdym typie pomieszczeń.
| Model: | MNLXRSLD85/16W/24V/50D/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø85*85mm |
| Otwór instalacyjny | Ø80mm |
| Soczewka: | siatka antyrefleksyjna (plaster miodu) |
| Kąt świecenia: | 60º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 8,20W | 8 W | 16,15W |
| Strumień świetlny | 317 lm | 541 lm | 970 lm |
| Temperatura barwowa | 1750K | 4500K | 2838K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=90 | Ra=94 | Ra=92 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.