Wpuszczana lampa sufitowa LED MINALOX DOWNLIGHT S85 o mocy 32 W , z płynną regulacją temperatury światła w zakresie od 1800 K do 4500 K oraz precyzyjnym ściemnianiem PWM zapewnia elastyczne, komfortowe i energooszczędne oświetlenie nowoczesnych wnętrz. Oprawa obsługuje ściemnianie PWM w zakresie 0–100% i jest w pełni kompatybilna z systemami LOXONE, GRENTON, Ampio, KNX i innymi inteligentnymi rozwiązaniami domowymi ze sterowaniem PWM.
Kwadratowy, nowoczesny design z mikropryzmatycznym dyfuzorem (PMMA) w eleganckim, czarnym oraz białym wykończeniu zapewnia równomierny rozkład światła bez olśnienia i irytujących cieni.
| Model: | MNLXRSLS85D/32W/24V/50D/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | 157x85x89 mm |
| Otwór instalacyjny | 150×75 mm |
| Szczelność: | IP20 |
| Kąt świecenia: | 50º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 16,4 W | 16 W | 32 W |
| Strumień świetlny | 634 lm | 1082 lm | 1940 lm |
| Temperatura barwowa | 1786K | 4590K | 2838K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=91 | Ra=94 | Ra=92 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.