Ściemnialna żarówka LED, która jest połączeniem funkcjonalności i nowoczesności, stworzona pod marką MINALOX.
| Model: | ST58 |
| Gwint: | E27 |
| Strumień świetlny: | >640lm |
| Moc: | 6,5W |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Chromatyczność: | 2700K |
| Możliwość ściemniania: | tak |
| Wskaźnik oddawania barw CRI: | Ra=90+ |
| Kształt bańki: | Stożkowa |
| rozmiar: | ∅58×130 mm |
| Bańka: | Przeźroczysta |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.