MINALOX STEP LIGHT S90 DUALWHITE RED w kolorze białym, czarnym lub szarym to nowoczesna wpuszczana oprawa LED o regulowanej mocy 3-9 W , regulowanej temperaturze światła 1800 K-4500 K i dodatkowym czerwonym świetle . Dzięki ochronie IP65 , eleganckiemu wzornictwu , opcji ściemniania PWM i pełnej kompatybilności z systemami m.in. LOXONE, Grenton, Ampio, KNX idealnie nadaje się jako oświetlenie orientacyjne lub nocne do korytarzy, klatek schodowych lub pomieszczeń mieszkalnych.
W trybie nocnym zaleca się stosowanie czerwonego światła bez niebieskiego , które wspiera naturalny rytm dobowy organizmu i poprawia jakość snu.
Aby zapewnić efektywne oświetlenie orientacyjne, zalecamy montaż opraw w odstępach od 3 do 4 m na wysokości około 300 mm od podłogi .
| Model: | MNLXSL90S/9W/24V/DWR/IP65/TZ |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | 90*90*54 mm |
| Otwór instalacyjny | 85 * 85 mm |
| Szczelność | IP65 |
| Rozsył strumienia świetlnego: | Asymetryczny, skierowany w dół |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 3W | 3W | 3W |
| Strumień świetlny | 48 lm | 103 lm | 30 lm |
| Temperatura barwowa | 1839K | 4379K | 1000K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=94,6 | Ra=97,5 | Ra=48,7 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.