Podtynkowy, ściemniany reflektor firmy MINALOX w wersji DUALWHITE o stopniu ochrony IP65
| Model: | LDL/12/24/60/1800K/4500K |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø110*59mm |
| Otwór instalacyjny | Ø90mm |
| Budowa: | Reflektor |
| Kąt świecenia: | 60º |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 6W | 6W | 12W |
| Strumień świetlny | 274 lm | 494 lm | 760 lm |
| Temperatura barwowa | 1902K | 4470K | 3108K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=95 | Ra=96 | Ra=96 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.