Źródło światła firmy MINALOX, przystosowane do montażu podtynkowego. Lampa w wersji DUALWHITE.
| Model: | LDL/8/24/38/2000/6000 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Korpus: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø85*63mm |
| Otwór instalacyjny | Ø68mm |
| Budowa: | Soczewka |
| Kąt świecenia: | 40º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 4W | 4W | 8W |
| Strumień świetlny | 175 lm | 278 lm | 442 lm |
| Temperatura barwowa | 1971K | 5024K | 3109K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=96 | Ra=94 | Ra=91 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.