Taśmy pakowane są w opakowaniu po 5m. Istnieje możliwość zwrotu tylko całych opakowań. W przypadku taśm ciętych na wymiar, nie ma możliwości zwrotu.
Cena jest podana za 1 metr.
| Typ diody: | COF |
| Ilość diod na metr: | 400 |
| Strumień świetlny na metr: | 436lm |
| Moc: | 7,6 W/mb |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Temperatura barwowa: | 1792K |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Wskaźnik oddawania barw CRI: | Ra>92 |
| PCBS: | 10mm |
| Długość w opakowaniu: | 5 m |
| Podzielność: | 20mm |
| Temperatura pracy: | -20°-45°C |
| Gwarancja: | 5 lat |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.