Taśmy pakowane są w opakowaniu po 5m. Istnieje możliwość zwrotu tylko całych opakowań. W przypadku taśm ciętych na wymiar, nie ma możliwości zwrotu.
Cena jest podana za 1 metr.
| Typ diody: | SMD2835 |
| Ilość diod na metr: | 60/60/120 |
| Napięcie zasilania: | 24VDC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| PCBS: | 10 mm |
| Długość w opakowaniu: | 5 m |
| Podzielność: | 16,84mm |
| Szczelność: | IP20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 5 W/mb | 5 W/mb | 10 W/mb |
| Strumień świetlny | 372,6 lm | 586,9 lm | 932 lm |
| Temperatura barwowa | 1968K | 6349K | 3649K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra=94 | Ra=92,5 | Ra>94,6 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.