Ściemnialny kwadratowy panel LED do wbudowania 24 V ma regulowane spektrum światła w wersji DUALWHITE 1800K-4500K dla maksymalnego komfortu oświetlenia. Ma cienką aluminiową ramę, która uzupełnia minimalistyczne wnętrza i może służyć jako oświetlenie główne lub nastrojowe.
| Model: | LP170S/12W/24/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiar: | 170*170mm |
| Wysokość: | 22mm |
| Otwór montażowy: | 150*150mm |
| Klosz: | Wpuszczany, kwadratowy |
| Kąt świecenia: | 110º _ |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 6,2W | 6,2W | 12,4W |
| Strumień świetlny | 350 lm | 520 lm | 852 lm |
| Temperatura barwowa | 1718K | 4185K | 2715K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra= 91 | Ra=96 | Ra= 93 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.