Ściemnialny okrągły panel LED do wbudowania. Zasilany napięciem 24V. Przystosowany jest do regulowania natężenia strumienia świetlnego oraz temperatury barwowej w zakresie od 1800K do 4500K dla maksymalnego komfortu oświetlenia. Ma cienką aluminiową ramę, która uzupełnia minimalistyczne wnętrza i może służyć jako oświetlenie główne lub nastrojowe.
| Model: | LP200R/15W/24/1800/4500 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiar: | Ø200mm _ |
| Otwór montażowy: | Ø 180 mm |
| Wysokość: | 14 mm |
| Klosz | Wpuszczana, okrągła |
| Kąt świecenia: | 111,2º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 7,3W | 8W | 14,6W |
| Strumień świetlny | 363 lm | 531 lm | 877 lm |
| Temperatura barwowa | 1701K | 4089K | 2683K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra= 92,6 | Ra=95,8 | Ra= 92,6 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.