Ściemnialny, kwadratowy panel LED do wbudowania 24 V ma regulowane spektrum światła w wersji DUALWHITE 2000K-6000K dla maksymalnego komfortu oświetlenia. Ma cienką aluminiową ramę, która uzupełnia minimalistyczne wnętrza i może służyć jako oświetlenie główne lub nastrojowe.
| Model: | LP300S/24W/24/2000/6000 |
| Napięcie zasilania: | 24V DC |
| Możliwość ściemniania: | TAK |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiar: | 300* 300mm |
| Otwór montażowy: | 280*280mm |
| Klosz: | Wpuszczana, kwadratowy |
| Kąt świecenia: | 120º |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Moc | 12,2W | 12,2W | 24W |
| Strumień świetlny | 1022 lm | 1323 lm | 2331 lm |
| Temperatura barwowa | 2023K | 5768K | 3339K |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra= 92 | Ra=93 | Ra= 95 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.